Masturs - Renewing Powder - Fornyelsespudder - 60g

Masturs - Renewing Powder - Fornyelsespudder - 60g

Masturs - Renewing Powder - Fornyelsespudder - 60g

Når favorittleketøyet ditt trenger litt ekstra omsorg, er Masturs Renewing Powder akkurat det som skal til. Dette fornyelsespudderet er utviklet for Masturs serien, men fungerer like godt på sleeves og masturbatorer fra andre merker. Det hjelper med å bevare den myke, hudlignende følelsen og sørger for at teksturen holder seg glatt og behagelig over tid.


Etter rengjøring med egnet leketøyrens og varmt vann lar du sleeven lufttørke helt. Når den er tørr påføres Masturs Renewing Powder rikelig, slik at overflaten får nytt liv og ikke føles klissete eller tørr. Overskuddspudder fjernes enkelt med en tørr klut eller en myk børste. Resultatet er en sleeve som føles frisk, smidig og klar for nye runder.


Dette er et essensielt vedlikeholdsprodukt for deg som bruker masturbatorer jevnlig og vil ta vare på både følelsen og levetiden. En liten rutine som gjør stor forskjell, og som holder opplevelsen like god som første gang.

Ingredienser: Corn Starch, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Allantoin, Methyl Ester, Propylester, Essence


Skriv en vurdering

Merk: HTML blir ikke oversatt!

Verifisering
Huk av i boksen
  • Varenummer: MAS012
  • Tilgjengelighet: På lager
  • 79,-
  • Eks. Moms: 63,-

Nøkkelord: renewing powder, fornyelsespudder sexleketøy, masturs renewing powder, sleeve powder, pudder til masturbator, vedlikehold av sleeve, pleie av sexleketøy, sexleketøy vedlikehold, tpe sleeve pleie, masturbator pleie